ZÁBAVNÁ ÚNIKOVÁ HRA V ŽILINE

Pozývame Vás do našej Escape, alebo tiež únikovej hry v Žiline,
inšpirovanej príbehom slávneho románu Julesa Verna, Dvadsaťtisíc míľ pod morom.

Výstavbe našej hry sme venovali dlhých desať mesiacov v snahe, vytvoriť pre Vás originálny, zábavný Escape Room s vlastným príbehom, úlohami a príjemnou atmosférou.
Teší nás, že recenzie hráčov, ktorí nás navštívili sú veľmi pozitívne a odchádzajú od nás spokojní a bohatší o nový zážitok. 

Escape From Nautilus

je zábavná, logická hra určená pre skupinu ľudí,  ktorej cieľom je uniknúť v časovom limite z ponorky kapitána Nema.
Hra preverí vaše myslenie, pozornosť a schopnosť rozmýšľania pod tlakom.

Hra má svoj príbeh

v ktorom riešite rôzne hlavolamy, hľadáte skryté kľúče, kódy a pomôcky, ktoré Vám pomôžu nájsť východ a uniknúť z ponorky skôr než sa s vami stratí v hlbinách oceánu.

Počet hráčov

hra je určená pre minimálne 2 a maximálne 5 hráčov.
Únik z ponorky sólo je nemožný.
Dôležitým faktorom pri hre je vzájomná komunikácia a tímová spolupráca.

Hra je určená

pre partie kamarátov, páry, rodiny s deťmi, teambuildingy a podobne.

Dĺžka hry

Na útek z ponorky máte 60 minút. Po uplynutí časového limitu sa hra končí. Podarí sa vám to?

Rezervácia

Termín hry je nutné dohodnúť minimálne 24 hodín dopredu, prostredníctvom emailu, rezervačného formulára alebo na telefónnom čísle: 0910 392 293.

Dej románu Julesa Verna


20.000 míľ pod morom

začíná v roku 1866, kedy sa v anglických novinách objavila správa o akomsi morskom netvorovi obrovských rozmerov, ktorý napadá lode. Týmto úkazom sa začali zaoberať aj vedci. Niektorí hovorili, že je to ponorka a druhí tvrdili, že pôjde o doposiaľ neznámého tvora. Nakoniec Američania vyslali na more fregatu Abraham Lincoln, ktorá mala za úlohu záhadu vyjasniť.
Výpravy sa zúčastnil tiež francúzsky prírodovedec profesor Aronnax so svojim sluhom Conseilom, ktorí sa na lodi zoznámili s harpunárom Nedom Landom. Výprava bola dlho neúspešná, až jedného večera uvidela posádka svetelnú žiaru vychádzajúcu kúsok od lode. Fregata sa pokúsila tvora prenasledovať a harpunovať. Naraz se však obluda otočila a plávala obrovskou rýchlosťou smerom k lodi, s ktorou sa vzápätí zrazila. Profesor Arronax, jeho sluha Conseil a harpunár Ned Land spadli do šíreho mora. Zachránili sa na chrbte obludy, o ktorej však rýchlo zistili, že to naozaj nie je ryba, ale ponorka. Z tej vyliezli štyria muži, vtiahli ich dnu a uväznili v tmavej komore. Nasledujúci deň ich tam navštívil akýsi muž, ktorý sa predstavil ako kapitán Nemo, a oznámil im, že sa nachádzajú v ponorke Nautilus, ktorú nikdy nemôžu opustiť, aby nevyzradili jej tajomstvo.

... tu prerušíme príbeh Julesa Verna, pretože v tejto chvíli vstúpite do deja vy a stanete sa zajatcami kapitána Nema. Ocitnete sa v spomínanej kajute a bude záležať od vašej pozornosti, logického myslenia a tímovej spolupráce, či sa vám podarí nájsť východ z ponorky skôr, ako sa s vami stratí v hlbinách oceánu. Príbeh už ďalej dopíšte sami.


 

 

CENNÍK

Pri rezervácii nevyžadujeme zálohu ani platbu vopred. Za hru sa platí až na mieste, v hotovosti. Platba kartou nie je možná.
Ak chcete vystaviť faktúru alebo platiť prevodom, kontaktujte nás prosím.
Uvedené ceny sú s DPH (sme platcami).

 • 40 € za hru
  2 hráči
  • 60 minút hry
  • Cena za hru pre 2 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   60 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ
 • 48 € za hru
  3 hráči
  • 60 minút hry
  • Cena za hru pre 3 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   60 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ
 • 56 € za hru
  4 hráči
  • 60 minút hry
  • Cena za hru pre 4 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   60 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ
 • 64 € za hru
  5 hráči
  • 60 minút hry
  • Cena za hru pre 5 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   60 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ

Darčekový poukaz

Darujte svojim blízkym, priateľom, zamestnancom skvelý darček pod stromček, k narodeninám, meninám, výročiu alebo len tak pre radosť.

Ponúkame vám atraktívne darčekové vstupenky, ktoré vzbudia očakávanie už pri ich odovzdaní.

Obdarujte ich originálnym zážitkom na ktorý budú určite dlho spomínať.

Laminované plnofarebné poukazy

Darčekové poukazy si môžete zakúpiť bez príplatku, za bežnú cenu vstupného.

Nech máte nákup darčeka úplne bez starostí, ku každému poukazu vám pridáme zdarma farebnú obálku.

Poukaz je platný šesť mesiacov od zakúpenia a termín hry si hráči zvolia sami.

Poukazy si môžete objednať a zakúpiť:

 • osobne v našom sídle
  Kontaktujte nás telefonicky a dohodnite si termín kedy si budete chcieť preukaz prevziať.
 • poštou
  Poukaz vám zašleme na dobierku poštovou zásielkou (príplatok 2 € k cene poukazu).
 • elektronicky
  Poukaz vám zašleme na vašu emailovú schránku

Recenzie

Ivka L.

27.08.2017

Akože Wau!!!
Neskutočne technicky zriadená roomka. Klobúk dole!
Pekne všetko ako má byť: rekvizity, príbeh, hudba, osvetlenie... a tá prepracovanosť ma fakt dostala.
A to už mám nejakú tú roomku za sebou. 
Odporúčam!

Ján K.

11.01.2017

Máme prejdených zhruba 10 izieb, ale toto je prvá, ktorú budem s radosťou odporúčať. Takto má escape room vyzerať. Malo to príbeh, skvele spracované prostredie, logicky prepojené hádanky, plynulé tempo a originálny únik. Celé to vytvorilo tak záhadnú atmosféru, že by som to chcel zažiť znova. Skláňam veľkú poklonu pred tvorcami tejto izby, lebo vytvorili tak realistický podmorský svet, v ktorom som sa cítil úplne autenticky. Maximálne sme si to užili a určite budeme odporúčať ďalej. 

Jana H.

19.10.2016

Krásne kulisy a prepracované hlavolamy. Nádherná hra , zatiaľ najlepšia escape room zo 7 , čo som po Slovensku absolvovala. Výborný spôsob zábavy pre každého bez rozdielu veku.Ďakujem tvorcom za skvele strávený čas a prajem veľa veľa "riešiteľov hlavolamov" .

Alica G.

25.08.2016

Tento ESCAPE má svoju tému a zodpovedajú tomu naozaj do detailov urobené doplnky, zariadenie, upráva priestoru a aj samostatné rébusy. Nič v priestore nepôsobí rušivo, mali sme pocit, že sme sa ocitli v skutočnej ponorke. Čerešničkou na torte je originálne zakončenie. Takže všetkým odporučám potrápiť sa a dostať sa von -:)

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Čo Vás najviac zaujíma?

Kedy môžeme prísť? 
Nemáme pevné otváracie hodiny a na vami vybranom termíne a čase sa dohodneme telefonicky alebo mailom. Podľa obsadenosti sa vám budeme snažiť prispôsobiť. Sme k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 8:00 do 21:00.

Kedy máme prísť ?
Je dobré, ak sa k hre dostavíte minimálne 5-10 minút pred jej začiatkom. Prosím nemeškajte. Pripravíte sa sami o svoj hrací čas.

Ako sa máme pripraviť?
Okrem dobrej nálady a odhodlania nepotrebujete nič špeciálne. Oblečte a obujte sa pohodlne. Zima vám nebude, možno sa trošku zapotíte. Posádka ponorky sa stará o jej vzornú čistotu, takže odev si nezašpiníte. Ak nosíte okuliare, nezabudnite si ich.

K dispozícii budete mať miestnosť s posedením, kde si zároveň môžete odložiť oblečenie. Môže Vás tu prípadne čakať sprevádzajúca osoba alebo ďalší tím s ktorým si budete chcieť zmerať svoje schopnosti. Samozrejmosťou sú toalety. 

Budeme sa báť?
Hra nie je robená na hororový motív. Žiadna krv či "ľakačky". Ani hmyz či iná háveď sa vo vnútri ponorky nenachádza (teda zatiaľ o tom nevieme).

Je hra vhodná aj pre deti?
Hru sme prispôsobili tak, aby bola dobrodružná aj pre deti. Osoby mladšie ako 15 rokov musia byť však v sprievode dospelého. Úlohy neboli zostavené iba na logike a inteligencii ale aj na postrehu, aby si na svoje prišiel každý. 

Aký počet osôb je ideálny?
Únik z ponorky sólo je nemožný. Potrebujete k tomu minimálne jedného parťáka. Čím viac hláv, viac rozumu a nápadov pri riešní hádaniek. Tým pádom je to však aj jednoduchšie. Hra vo dvojici je zaujímavým rande pre páry a pre skúsených hráčov. A samozrejme väčšia výzva.