JEDINEČNÁ ÚNIKOVÁ HRA

NOVINKA - otvorené od októbra 2020

Pozývame Vás do našej novej escape, alebo tiež únikovej hry v Žiline,
inšpirovanej príbehmi románov J.K.Rowlingovej o Harrym Potterovi.

Útek z Čarodejovho domu je najmodernejšia úniková hra na špičkovej technickej a vizuálnej úrovni. Jej výstavbe predchádzali dlhé mesiace príprav. Každej úlohe, každej kulise sme venovali detailnú pozornosť a množstvo času v snahe vytvoriť pre vás jedinečný Escape Room. Veríme, že sa nám to podarilo. To však musíte posúdiť vy.
Srdečne vás pozývame do zábavnej hry Čarodejov dom, ktorá vás svojim príbehom, jedinečnými úlohami, fantastickou a magickou atmosférou, skvelými vizuálnymi aj zvukovými efektami prenesie do sveta fantázie a kúziel.

Teší nás, že recenzie hráčov, ktorí nás zatiaľ navštívili sú veľmi pozitívne a odchádzali od nás spokojní a bohatší o nový zážitok. 

Escape From Wizard's House

je zábavná, logická hra,  ktorej cieľom je v časovom limite odhaliť tajomstvo čarodeja Aberfortha a uniknúť z jeho skrýše v ktorej sa reálne ocitnete.
Hra preverí vaše myslenie, pozornosť a schopnosť rozmýšľania pod tlakom.

Hra má svoj príbeh

v ktorom riešite rôzne logické úlohy, hľadáte indície a pomôcky, ktoré vám postupne pomáhajú nájsť riešenia pre ďalšie tajomstvá. Záleží na vás či sa vám podarí dostať z Domu čarodeja skôr než sa objaví vo dverách a začaruje vás.

Počet hráčov

hra je určená skupinky 2-5 hráčov. Vzhľadom na priestorové možnosti je maximálny počet hráčov v jednej skupinke 5.
Hra sa dá zvládnuť aj jedným hráčom, no vtedy sa stáva skutočne náročnou. 

Hra je určená

pre partie kamarátov, páry, rodiny s deťmi, teambuildingy a podobne. Deti môžu byť v hre iba v sprievode dospelej osoby. Hra nie je viazaná na žiadny jazyk. Je možné hrať aj vo viacjazyčných skupinách.

Dĺžka hry

Na vyriešenie tajomstva čarodeja Aberfortha a otvorenie jeho magického domu máte 70 minút.
Podarí sa vám to?

Rezervácia

Termín hry je nutné dohodnúť minimálne 24 hodín dopredu, prostredníctvom emailu, rezervačného formulára alebo na telefónnom čísle: 0910 392 293.

Príbeh čarodeja 
Aberfortha Dumbledora


tam kde J.K.Rowlingová ukončila svoje príbehy o Harrym Potterovi, začína ten náš


Vetvičky stromov nám praskali pod nohami a my sme sa potichu predierali tmavým Zakázaným lesom. Pri každom jednom zvuku nám tuhla krv v žilách ale nič nás nedokázalo zastaviť. Tak hlboko sa do Zakázaného lesa ešte nik neodvážil. Boli sme odhodlaní odhaliť tajomstvo, o ktorom sa už dlho šuškalo po chodbách Rokfortu. Po dlhých hodinách chôdze sme zrazu zastavili pred drevenými dverami vsadenými do kamenného múru obrasteného rastlinami a machom. S pripravenými prútikmi sme pomaly potlačili dvere, ktoré boli na naše prekvapenie otvorené. Vošli sme dnu a bolo nám hneď jasné, že sme sa ocitli v skrýši Aberfortha Dumbledora. Od bitky o Rokfort a smrti slávneho Albusa Dumbledora už prešli desiatky rokov. Jeho brata Aberfortha naposledy videli, ako vchádza do Zakázaného lesa bezprostredne po veľkej bitke, v ktorej porazil Rookwooda a odvtedy sa už nikdy viac neukázal. Občas sa ale nájde čarodejník či čarodejnica, čo tvrdia, že postava brata slávneho Albusa Dumbledora sa z času na čas mihne na okraji Zakázaného lesa. Nikto si to naozaj nedokázal vysvetliť, keďže Aberforth by už mal teraz vyše 200 rokov. Povrávalo sa aj o elixíre večného života, ktorý sa údajne podarilo Aberforthovi namiešať. Alebo našiel Kameň zmŕtvychvstania, ktorý stratil Harry Potter práve v Zakázanom lese?
My sme sa rozhodli toto tajomstvo rozlúštiť raz a navždy.
Skrýša bola útulná, plná rôznych kníh. Na stole sa váľalo množstvo popísaných pergamenov. Pristúpili sme k stolu a začali sme sa v zápiskoch prehrabávať. Zrazu sa ale ozval hlasný buchot a dvere do domu sa zatvorili. Pribehli sme k nim v snahe dostať sa von, no boli zamknuté. Nepomohlo ani žiadne kúzlo. Nezostávalo nám nič iné, len sa tu porozhliadnuť, nájsť cestu von a zistiť, čo je na elixíre večného života naozaj pravdivé...

 

... preneste sa do sveta fantázie a zažite jedinečnú zábavu. Hru plnú kúziel, mágie, záhad a fantastických úloh a efektov.

CENNÍK

Pri rezervácii nevyžadujeme zálohu ani platbu vopred. Za hru sa platí až na mieste, v hotovosti. Platba kartou nie je možná.
Ak chcete vystaviť faktúru alebo platiť prevodom, kontaktujte nás prosím.
Uvedené ceny sú s DPH (sme platcami).

 • 40 € za hru
  2 hráči
  • 70 minút hry
  • Cena za hru pre 2 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   70 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ
 • 50 € za hru
  3 hráči
  • 70 minút hry
  • Cena za hru pre 3 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   70 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ
 • 60 € za hru
  4 hráči
  • 70 minút hry
  • Cena za hru pre 4 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   70 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ
 • 70 € za hru
  5 hráči
  • 70 minút hry
  • Cena za hru pre 5 hráčov:
   predstavenie príbehu, úvodná inštruktáž a taktické rady ako hru zvládnuť,
   70 minút času na hru,
   záverečné vyhodnotenie a vyhotovenie pamiatkovej fotografie tímu
 • OBJEDNAŤ

Darčekový poukaz

Darujte svojim blízkym, priateľom, zamestnancom skvelý darček pod stromček, k narodeninám, meninám, výročiu alebo len tak pre radosť.

Ponúkame vám atraktívne darčekové vstupenky, ktoré vzbudia očakávanie už pri ich odovzdaní.

Obdarujte ich originálnym zážitkom na ktorý budú určite dlho spomínať.

Laminované plnofarebné poukazy

Darčekové poukazy si môžete zakúpiť bez príplatku, za bežnú cenu vstupného.

Nech máte nákup darčeka úplne bez starostí, ku každému poukazu vám pridáme zdarma farebnú obálku.

Poukaz je platný šesť mesiacov od zakúpenia a termín hry si hráči zvolia sami.

Poukazy si môžete objednať a zakúpiť:

 • osobne v našom sídle
  Kontaktujte nás telefonicky a dohodnite si termín kedy si budete chcieť preukaz prevziať.
 • poštou
  Poukaz vám zašleme na poštovou zásielkou (príplatok 2 € k cene poukazu).
 • elektronicky
  Poukaz vám zašleme na vašu emailovú schránku

Recenzie

Denisa S.

02.10.2020

ČARODEJOV DOM - dlhoočakávaná nová úniková hra predčila všetko na čo sme boli pripravení. Hneď v momente vstupu do ,,domu,, nás atmosféra absolútne pohltila a zabudli sme na okolitý svet (čo je hlavne v dnešnej dobe veľmi výnimočný a žiadaný jav). Keďže veľmi dobre poznáme majiteľa, vedeli sme, že bude všetko maximálne precízne prepracované a dotiahnuté do absolútnej dokonalosti. Napriek tomu, to čo sme dnu zažili a videli vyvolalo ,,wau efekt,,.
Čo sa týka obtiažnosti, mali sme pocit, že hra bola akokeby presne ušitá pre nás. S pár nápovedami a menším zdržaním v závere sme plynulo prechádzali hrou a veľmi sme sa bavili. Veľmi pozitívne hodnotím aj časový limit na prejdenie hry, ktorý je v tomto prípade nastavený na 70minút (oproti klasickým 60min). Skutočne každá minúta navyše v tomto kúzelnom minisvete je dar. Za nás dávame tomuto projektu 11* z 10. Jednoznačne to človek musí vidieť a zažiť aby pochopil. Hra je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Plánujeme si hru zopakovať aj s malým synom aby videl, že kúzla existujú. 

Maroš H.

05.10.2020

Za nás určite odporúčame obe hry. Nautilus nás zhruba pred dvoma rokmi vtiahol do sveta escame room a Čarodejov dom len potvrdil, že sa jedná o najprepracovanejšie hry na Slovensku. 

Ingrida B.

05.10.2020

Úplne super roomka!
Krásne prepracované, úlohy veľmi zaujímavé, kreatívne, atmosféra výborná.
Celé sme si to veľmi veľmi užili ako už dlho žiadnu escapku nie.
Vidno v nej šikovnosť, um a snahu majiteľov o niečo nové, čo tu ešte nebolo. A musím povedať že sa im to dokonale podarilo!
Ďakujeme ešte raz za možnosť byť medzi prvými čo si ju mohli zahrať. Verím a prajem Vám, aby každý od Vás odchádzal s rovnakým nadšením ako my. 

Zuzana G.

31.05.2021

Po úniku z ponorky Nautilus sme sa vrátili aj na Čarodejov dom.
Stálo to za to! 
Užili sme si tajomnú krajinu čarodeja, plnú kúziel, záhad a svetielok.
Úžasné!
Odporúčame.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Čo Vás najviac zaujíma?

Kedy môžeme prísť? 
Nemáme pevné otváracie hodiny a na vami vybranom termíne a čase sa dohodneme telefonicky alebo mailom. Podľa obsadenosti sa vám budeme snažiť prispôsobiť. Sme k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 8:00 do 21:00.

Kedy máme prísť ?
Je dobré, ak sa k hre dostavíte minimálne 5-10 minút pred jej začiatkom. Prosím nemeškajte. Pripravíte sa sami o svoj hrací čas.

Ako sa máme pripraviť?
Okrem dobrej nálady a odhodlania nepotrebujete nič špeciálne. Oblečte a obujte sa pohodlne. Zima vám nebude, možno sa trošku zapotíte. Náš personál sa stará o čistotu hier, takže odev si nezašpiníte. Ak nosíte okuliare, nezabudnite si ich.

K dispozícii budete mať miestnosť s posedením, kde si zároveň môžete odložiť oblečenie. Môže Vás tu prípadne čakať sprevádzajúca osoba alebo ďalší tím s ktorým si budete chcieť zmerať svoje schopnosti. Samozrejmosťou sú toalety. 

Budeme sa báť?
Hra nie je robená na hororový motív. Žiadna krv či "ľakačky". Ani hmyz či iná háveď sa vo vnútri čarodejovho domu nenachádza (teda zatiaľ o tom nevieme).

Je hra vhodná aj pre deti?
Hru je vhodná a budovaná tak, aby bola dobrodružná aj pre deti. Osoby mladšie ako 15 rokov musia byť však v sprievode dospelého. 

Aký počet osôb je ideálny?
Zo skúsenosti vieme, že ideálnou kombináciou na hru sú tímy z 3-4 hráčov. Čím viac hláv, viac rozumu a nápadov pri riešní hádaniek. Tým pádom je to však aj jednoduchšie. Hra vo dvojici je zaujímavým rande pre páry a pre skúsených hráčov. A samozrejme väčšia výzva.